Ja shenjat zodiakale më me fat në aspektin sentimental për këtë fundjavë: 1. Peshqit- Marrëdhënia në çift po kthehet në fiksimin tënd. Raporti seksual që herët në mëngjes është mënyra më e mirë për ta nisur ditën me energji! 2. Akrepi- Kush mund ta harrojë efektin që jep puthja jote dhe përkëdhelitë e tua? Dikush është i dashuruar tmerrësisht pas teje.

3. Luani- Klasi me të cilin i dedikohesh kënaqësisë së partnerit, të bën shembull të pasionit dhe dedikimit. 4. Gaforrja- Je mishërimi i ëmbëlsisë dhe pasionit, të cilët të dy bashkë mund të japin fryte shumë të ‘shijshme’.