Pushimet e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez nuk paskan fund. Pas Italisë, çifti u fotografua në Ibiza, duke kaluar një ditë relaksuese në jahtin luksoz.

Futbollisti 33-vjeçar është fotografuar teksa shtynte të dashurën e tij 24-vjeçare në det. Ata duken më të lumtur se kurrë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Modelja 24-vjeçarja është në super formë në vetëm pak kohë pas lindjes së vajzës.