Rashel Kolaneci është një nga personat publik më të njohur. Ajo ushtron sportin e boksit dhe mund të themi si rezultat ka një trup me forma mjaft atraktive, që nuk kalojnë pa marrë vëmendje.

Ajo është shumë active në rrjetet sociale ku shpeh publikon foto sensuale që shkaktojnë zhurmë në rrjet. Rasheli kësaj radhe ka postuar në Instagram një foto e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bo.mbastike edhe njëherë ka goditur rrjetin me pozë provokuese. Kësaj radhe ka zgjedhur të postojë një foto duke e shijuar deti, ku bien në sy të pasmet bom.bastike.