Kryeministri Edi Rama ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetin social Facebook nje video per ndertimin me te ri ne infrastrukture qe sipas tij do jete ne shërbim të ekonomisë rurale dhe eksporteve.

Behet fjale per akset e reja ne zonen e Myzeqese.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë veper të re infrastrukturore në shërbim të ekonomisë rurale dhe eksporteve të një zone ku prodhimi rritet vit pas viti, ju uroj një javë të mbarë 🌾🌾”- shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë veper të re infrastrukturore në shërbim të ekonomisë rurale dhe eksporteve të një zone ku prodhimi rritet vit pas viti, ju uroj një javë të mbarë 🌾🌾

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 10. Juni 2018