Kryeministri i ve4ndit Edi Rama ka uruar “mirëmëngjes” me pamjet nga bregdeti, me organizimet që po kalojnë fëmijët e qendrave sociale.

Postimi i plotë

“MIRËMËNGJES

 dhe me këtë risi të sezonit turistik në të mirë të fëmijëve nën përkujdesje sociale, ju uroj një ditë të bukur”./Lexo.al

MIRËMËNGJES 😀dhe me këtë risi të sezonit turistik në të mirë të fëmijëve nën përkujdesje sociale, ju uroj një ditë të bukur👼

Gepostet von Edi Rama am Montag, 6. August 2018