Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjetet sociale, teksa e ka maskuar veten me ‘filtrin e plakjes’.

“Ç’plak i shëmtuar,”- shkruan Veleshnja krahas fotos ku shihet se ndodhet në një berberhane dhe rreth qafës ka vënë një përparëse që është e markës “Louis Vuitton”.

Por ajo që ka rënë më shumë në sy është se Rezarti në këtë foto, që është shumë vite më i madh në moshë, ngjan një kopje e ish-kryeministri Sali Berisha.


Këtë gjë ja kanë vënë në dukej edhe ndjekësit e tij.

“Si Sal Berisha dukesh 😆,”– shkruan njëri që është pasuar nga dhjetëra komentet të tjerë./ Dosja.al