Këtë vit, ish banori i Big Brother Albania, Ervini, u zhvendos në Amerikë ku nisi dhe një lidhje të re.

Disa javë më parë , ai prezantoi për herë të parë të dashurën bjonde, dedikimet për të cilën tregonin se ishte kokë e këmbë i dashuruar. Ai eshte shprehur se tashme eshte zyrtarisht i fejuar dhe i ka propozuar bukuroshes bjonde me jë unazë ari të bardhë me 3 karat diamante.