Pas Rita Ora dhe Ermal Meta një tjetër shqiptare që po shkëlqen me muzikën e saj vjen në Tiranën tonë.

Ajo eshte Eleni Foureira, që në datë 25 Korrik do të japë koncert në Sheshin “Skenderbej” së bashku me shumë artistë të tjerë në një mbrëmje të paharrueshme në Coca-Cola Summer Fest. Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.