EXCLUSIVE: Singer Selena Gomez appears to be happier during afternoon retail therapy with friends in New York, NY. Pictured: Selena Gomez Ref: SPL5009012 100718 EXCLUSIVE Picture by: PapCulture / SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 0207 644 7656 Milan: +39 02 4399 8577 Sydney: +61 02 9240 7700 [email protected] World Rights

Gjithçka nisi ashtu siç ndodh zakonisht në “lumin e thashetheme” dhe më pas ishte pikërisht Justin Bieber ai që e pranoi publikisht se është fejuar me bukuroshen bionde, Hailey Baldwin.

Justin i kushtoi një dedikim shumë të ëmbël vajzës që i ka rrëmbyer zemrën, ndërsa nga ana tjetër shumë prej shumë mund të mendojnë akoma për ish-raportin që ai ka patur me yllin e showbizz-it, Selena Gomez.

Justin dhe Hailey u shfaqën në publik në kulmin e lumturisë, po Selena si ka reaguar do të pyesni ju?

Në një dalje të fundi të publik e veshur me pantallona të shkurtra gri, këpucë të bardha dhe një T-shirt të zezë Storets, bukuroshja ka vendosur të mbajë një mesazh të koduar në bluzën e saj.

“Vetëm të fortët mbijetojnë”, shkruhet në T-shirt që Selena mbante veshur raporton prestigjiozja “E-online”, mesazh ky që na lë të kuptojmë se bukuroshja e ka harruar Justin dhe ka vendosur të mbijetojë duke i vënë kufij rrahjeve të zemrës.