Modelja e njohur, Oriola Marashi, gjithmonë ka ditur se si të tërheq vëmendjen dhe të tregojë që është joshëse dhe seksi. Për shkak të fotove e videove që ajo publikon në rrjetet sociale, Oriola është shpeshherë edhe kryefjala e mediave rozë.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar disa foto në profilin e saj “Instagram” ku shfaqet “topless”. Modelja shfaqet me një peshqir në kokë, me të cilin ka mbuluar edhe gjoksin.

Ndërkohë bashkëngjitur këtyre fotove, Oriola Marashi shkruan: “Pa filtër, Shqipëria ime e bukur”. Në pak minuta, fotot e saj kanë arritur që të marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente.