Pas koncertit recital të Tunës, Olti e thumboi keq këngëtaren duke e krahasuar koncertin e saj me një fast- food.

‘Po masa të rrepta sigurie pse? Tuna s’ka lënë fast-food, lokal, lulishte pa kënduar edhe nuk e ka prekur kush me dorë. Gjynah kolegë gazetarë që tallen kështu me një artiste.”, shkruante ndër të tjera Olti.

Por siç duket ai paska një mendim krjet tjetër për kunatën e Tunës këngëtaren e njohur Nora Istrefin.

Blogeri ka publikuar një foto të shkëputur nga intervista që Nora dhe mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Xing me Emralin’ dhe pranë saj ka shkruar mendimin që ka për këngëtaren.

“Nora Istrefi vajza më e qetë e estradës… Jap lekë vetëm ta shoh një herë me nerva”, shkruan Olti.