Duke filluar nga dita e sotme Bashkia e Tiranës do ketë si nënkryetare Kozeta Mesitin nga radhet e PDIU, njeheresh nëna e këngëtarit të “talentuar” që ka ‘tronditur’ botën e muzikës shqiptare, Indrit Mesiti. Mjafton të dëgjoni këngën e tij dhe do befasoheni nga ‘talenti’ por edhe fjalët e tekstit. Nuk dihet nëse talenti i Indritit ka lidhje edhe me Kozetën, kjo mbetet për tu vërtetuar me kalimin e kohës.