Troye Sivan ka zbuluar titullin dhe datën e publikimit të bashkëpunimit të tij me Ariana Grande.

Këngëtari 23-vjeçar zbuloi lajmin përmes Instagramit.

“Dance to this ft @arianagrande. 13 qershor”, shkroi Troye në Instagram.

“Dance to this” është kënga e cila bënë pjesë në albumin e ardhshëm të Troye – ‘Bloom’, i cili pritet të dalë në fund të gushtit.