E gjitha bota e fubollit i kishte sot sytë nga Madridi aty ku u luajt finalja e shumëpritur e Champions League. Liverpool u shpall kampion i Evropës. Skuadra angleze arriti që të fitojë kundër Tottenham me rezultatin 2 me 0.

Modelja bjonde super seksi u fut në fushën e lojës gjysmë e zhveshur, duke lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo arritit të fitonte 3.5 milionë euro fitime kompanisë së partnerit të saj, që merret me prodhime televizive për të rritur.

Ajo arriti në 2.5 milionë ndjekës në rrjetet sociale, para se të bllokohej përkohësisht nga Facebook dhe gjithashtu arriti të mbledh 3.5 milionë euro për kompaninë e saj.