Ajo është ndër moderatoret më thumbuese të ekranit, por padyshim më e pëlqyera.

Bëhet fjalë për Fatma Haxhialiu, e cila është gjithmonë pjesë e mediave rozë, dhe mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ajo ka publikuar në Instagram një foto me të birin, për të cilin thotë se e ironjon keq dhe se është u vetmi që ia bën rrup-sup.

Fatma shkruan se Kian është çuni që i ka vjedhr zemrën dhe shpirtin dhe për këtë arsye përfiton gjithmonë.

‘Ky cuni i urren fotot dhe nderkohe qe qesh e marr poze, duhet te mundohem ta mbaj, qe mos te levizi dhe nderkohe qe qesh neper dhembe, po i premtoj akullore dhe m&m-s nqs rri deri ne 3.
Ky cuni me injoron keq fare ne cdo foto dhe ky cuni eshte i vetmi qe ma ben rrup-sup. Ky cuni me ka vjedhur zemren, shpirtin, qenien dhe ndaj perfiton.
Ps; dhe une do ngordh per ate bishtukun maje kokes’, shkruan Fatma krahas fotos me të birin.