Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen prindër për herë të parë në muajin prill. Dyshja e kanë zbuluar kohën që do të bëhen prindër për herë të parë gjatë një vizite në qytetin Birkenhead.

“Kur dikush e pyeti për këtë gjë, Dukesha vendosi dorën tek barku duke thënë se tashmë ajo është plot 6-muajshe shtatzënë dhe lindja e fëmijës do bëhet në prill,”- shkruan “Daily mail”.

Përsa i përket gjinisë së fëmijës Meghan ka thënë se mendon që do lindë një vajzë, por që gjithsesi nuk ka dëshirë ta zbulojë. Do të jetë një surprizë për të gjithë!

Lër një koment

Please enter your comment!
Please enter your name here