Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet që udhëtojnë shumë jashtë shtetit. Disa mund të jenë edhe udhëtime punë por një gjë është e sigurt se ata e shijojnë jetën në maksimum.

Kujtojmë që në 1-vjetorin e tyre të martesës në muajin shtator, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi zgjodhën Kubën për të festuar. Ata postonin vazhdimisht foto nga vendet përrallore që vizitonin.Së fundi reperi i njohur dhe moderatorja bukuroshe ndodhen në Los Angeles. Kujtojmë që disa ditë më parë Marina postoi foto nga nata e ndarjes së çmimeve “Golden Globes”, event të cilin ajo e ndoqi nga afër.

Nuk dihen ende se sa pranë yjeve ka qëndruar bukuroshja shqiptare, thjesht ka publikuar edhe një video teksa priste në radhë me Hugh Grant, aktorin e famshëm Hollywood-an.

Me siguri Marina dhe Geti e kanë shijuar shumë këtë eksperiencë të Golden Globes. Ndërsa ditën e sotme moderatorja ka postuar një foto me aktorin e njohur, Antonio Banderas. “Më i miri”- shkruan Marina në krah të fotos.