Prej muajsh fansat e tij nuk kanë parë asnjë foto të moderatorit, mirëpo së fundmi aktori i njohur i “Portokalli” Rezart Veleshnja ka publikuar një video ku shihet përkrahë Ledionit dhe aktorit Erand Sojli.

Në pamjet e publikuara, Ledioni shihet më ndryshe se zakonisht.

Ai ka lënë mjekër dhe gjithashtu bie në sy ndryshimi në peshën e trupit.