Kur është fjala për fëmijët e saj, Emina i thyen rregullat herë pas here! Ja si sot për shembull! Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shfaqet vajza e saj duke ngrënë një ëmbëlsirë! Emina justifikohet me faktin që herë pas here i pëlqen t’i bëjë fëmijët e lumtur duke i lejuar të hanë ushqime jo edhe aq të shëndetshme!

“Po unë jam ajo mama. Unë i lë fëmijët e mi të hanë karamele ndonjëherë. Dhe ato i dashurojnë”, ka shkruar Emina bashkangjitur videos. Modelja shqiptare ndodhet me pushime me familjen në Turqi! Ajo shpesh herë ndan foto dhe video nga vendet e bukura që viziton dhe momentet e këndshme gjatë ditës!