Modelja dhe aktorja Almeda Abazi së fundi ka nisur pushimet bashkë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.

Çifti po pushojnë në bregdetin turk, ndërsa në rrjete sociale kohë pas kohe ndajnë me ndjekësit imazhe me të cilat tregojnë se po kalojnë çaste të paharruara.

Mëngjesin e sotëm, Almeda ka postuar një video, në të cilën tregon pamjen e mahnitshme me të cilën nisi ditën.

Kujtojmë që së fundi, Almeda ka drejtuar spektaklin “Dancing with the Stars”, meqë rast ishte edhe në lëvizje në destinacionin Shqipëri-Turqi për disa javë rresht.