Morena krahas fotos së publikuar në rrjete sociale ka treguar se kënga e saj do titullohet “SWAG” dhe ka thumbuar dhe ata që i thonë se ajo nuk di të këndojë.
Këngëtarja Morena Taraku me anë të një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar se projekti më i fundit i saj në muzikë publikohet të dielën.

Morena krahas fotos së publikuar në rrjete sociale ka treguar se kënga e saj do titullohet “SWAG” dhe ka thumbuar dhe ata që i thonë se ajo nuk di të këndojë.

‘HEY HELLO !!!

E KJO SHKON PER KREJT ATA QE KAN BESU QE MORENA SOSHT KENGTARE
MORENA – SWAGPRITE SENIN TDILLEN E NGOJE PA INAT’-shkruan Morena bashkangjitur fotos.

Këngëtarja ka marrë shpesh kritika për mënyrën si këndon por komenti që një ndjekës i ka lënë në postimin e këngëtares është epik.

“Krejt munesh me kon veç këngëtare sje valla”-shkruan ndjekësi duke e shoqëruar me emoj duke qeshur.