Na çmendi fare.

Kejvina Kthella ka hedhur një fotografi në Instagram ku temperaturat te meshkujt mbase i ka bërë mbi 40 gradë celsius, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, ajo shihet se është në plazh dhe kishte hapur këmbët.

Nga ana tjetër, gjoksi i saj dukej sikur do të shpërthente.