Një aksident me tre te plagosur rende ka ndodhur mengjesin e sotem ne rrugën Koman-Vau i Dejes. “News 24” raporton se nje automjet tip kamion ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne gremine.

Per pasoje tre personat qe kane qene duke udhetuar me te jane plagosur. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes bashkë me forcat zjarrfikëse.