Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, ka publikuar Një fotografi ku nuk ka ngurruar që të tregojë ndryshimin e tij përgjatë 11-viteve.

“E tmerrshme. Në 11 vite u bëra njëri”, shkruan aktori krahas fotos të publikuar në profilin e tij në “Instagram”. Siç vihet re nga fotografia e vitit 2008 dhe asaj 2019, gjatë kësaj periudhe Juli ka humbur një numër të madh kilogramësh.

Lidhur me këtë, aktori është shprehur më herët se i është nënshtruar ndërhyrjes së balonit gastrik.