Ylli i Holliwood e ka nisur vitin 2019, duke treguar modelin e tij të vërtetë të flokëve. Për herë të parë, John Travolta ka hequr paruken dhe është shfaqur me kokë të rruar, në një foto që ka publikuar në rrjetet sociale.

“Shpresoj që të gjithë të kenë një vit të shkëlqyer,”- shkruan Travolta krahas fotos ku ka pozuar së bashku me të bijën Ella. Aktori i njohur ndër vite është shfaqur me pamje të ndryshme të flokëve të tij.

Madje para disa vitesh ai u shfaq me flokë pak të gjatë, gjë që i bëri të gjtihë të mendojnë se mud të kishte mbjellë flokët. Mesa duket këtë vit e ka nisur duke zbuluar të vërtetat e tij.