Keni kohë që e keni ëndërruar një takim me të dhe ja pas shumë kohësh e keni përballë ish të dashurin tuaj. Ja çfarë duhet të bëni kur e shikoni atë:

Ktheni kamerën e telefonit nga vetja juaj për të parë nëse jeni perfekt ose jo.
Nuk keni vendosur make-up, të paktën nxirrni buzëkuqin nga çanta dhe lyeni buzët.
Fusni duart në flokë për ti rregulluar, në rast se ato i ken rrëmujë.
Hidhni parfum, atij do ti kujtohet aroma juaj.
Mos përmendni historinë tuaj aktuale të dashurisë.
Pyeteni si ka qenë këto kohë.
Nëse jeni beqare tregojini që ditën e mbushni me shumë aktivitete interesante.
Nëse ai është krah partneres së tij tregohuni e sjellshme dhe komplimetoni look-un e saj.
Nëse keni plan të flini me të, tregohuni e kujdesshme dhe le të jetë ai që do ta hedh hapin e parë.
Tregohuni gjithashtu e kursyer në fjalë.j.j