E njohur si ish-velina e Stopit, Alesia Bamin tashmë e kemi parë të jetë pjesë e Top Channel në “E diell”. Ajo ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi spikati për bukurinë dhe hiret e saj.

Me një foto buzë detit, e shtrirë në rërë, veshur me bikini të zeza dhe super në formë, Alesia Bami ka ndarë foton në rrjete sociale duke marrë komplimente pafund.