Arben Shaqiri është mbytur në lumin e Bistricës. Në vitin 2005, Shaqirit i kanë përdh.unuar e më pas vr.arë një djalë 6 vjeç. Dyshohet se autori ishte një vr.asës serial manjak, i quajtur Klodjan Saliaj.

SARANDË– Një 55-vjeçar ka rënë ditën e djeshme në lumin e Bistricës teksa po shkonte në fshatin Çukë.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se bëhet fjalë për Arben Shaqirin.

Po kush është Arben Shaqiri?

55-vjeçari ka qenë arrestuar dhe dën.uar për ushtrim dhu.ne ndaj bashkëshortes së tij dhe veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës.

Në vitin 2005, Shaqirit i kanë përdh.unuar e më pas vr.arë një djalë 6 vjeç. Dyshohet se autori ishte një vr.asës serial manjak, i quajtur Klodjan Saliaj, i cili më herët kishte vr.arë edhe një tjetër 65-vjeçar rom.

Tashmë polumbarët ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur punën në zonën e Kanalit të Cukës për gjetjen e trupit.