Jemi mësuar t’a shohim gjithmonë pothuajse me të njëjtin look, flokë të gjatë bjond të stiluar në mënyra të ndryshme. Megjithatë, pas shumë kohësh bjonde, moderatorja Arbana Osmani ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj.

Ajo i ka kthyer flokët në ngjyrë të zezë dhe pamjen e re e ka publikuar në Instastory, teksa ka pozuar me mikeshën e saj, Xhemi Shehun.

Arbana shfaqet duke buzëqeshur ndërkohë që i jep makinës, teksa flokët i ka hedhur pas krahëve dhe me siguri ndjekësit nuk e kanë njohur moderatoren në pamje të parë.