Vitin e kaluar reperi shumë i pëlqyer nga publiku e që sjell gjithnjë hite, Ledri Vula bleu një shtëpi në Brezovicë, që shkonte mbi 200 mijë euro. Gjatë kësaj kohe, Ledri ka postuar rrallë foto nga shtëpia, mirëpo së fundmi falë programit “My Living”, kemi arritur të shohim edhe ambientet brenda.

Me arredimin e shtëpisë është marrë mamaja e Ledrit, Xheraldina e cila tregoi për programin çdo ambient të vilës. Mamaja e Ledrit ka zgjedhur që në shtëpinë në Brezovicë të mbizotërojnë ngjyrat e ndezura dhe disa pamje jua sjellim më poshtë.