Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndare me miqte e tij ne Facebook momente nga vizita e tij ne Jahorine te Bosnjes. Meta shfaqet teksa perkedhel nje qen, qe e quajne Darko, per te cilin thote se eshte miku i tij i ri.

Nje urim Meta ia ka derguar maces se tij te dashur, Sasha dhe leshon edhe nje mesazh jo pak domethenes. “Thone se macet me qente nuk shkojne, por ky nuk eshte rasti”.

Mesazhi i Metes: Mirëmëngjes të dashur miq nga Jahorina e Bosnjës!
Unë e nisa mbarë ditën sot me Darkon. Uroj një ditë të mbarë edhe për ju!