Grabitet gjate nates nga persona ende te paidentifikuar një mobilieri në rrugën Tiranë- Ndroq.Policia e Tiranes ben me dije se ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur Ura e Beshirit. Nderkohe qe “News 24”, raporton se autoret kane mundur te marrin me vete kasaforten mbushur me euro.Informacion paraprak.
Më datë 15.06.2018, në rrugën Tiranë- Ndroq në vendin e quajtur ura e “Beshirit”, dy persona kanë hyrë brenda një mobilerie duke marrë një sasi lekësh. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.j.j