Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu.Pritet që Basha t’i japë përgjigje skepticizmit të tyre për të ardhmen në PD duke i garantuar për poste të reja drejtuese.

Ata si duket janë të habitur nga kjo situatë e krijuar dhe koha që mund ti kundërvihen Bashës nuk është e largët

(TemA)