Kryeministri Rama vijon turin në kuadër të ciklit të takimeve, “Bashkitë që duam”.

Mbrëmjen e sotme Rama është ndalur në Elbasan ku së bashku me drejtuesin e qarkut Elbasan, Taulant Balla, deputeten e qarkut Evis Kushi dhe kandidatin për kryebashkiak, Gledian Llatja janë pritur nga një numër I shumtë qytetarësh.

Për më shumë shihni fotot e mëposhtëme. (Lexo.al)