Armina Mevlani vijon të reklamojë jetën e saj luksoze.

Bukuroshja e Instagramit ka befasuar me postimin e saj më të fundit ku ka treguar fazën tjetër të pushimeve të saj nëpër botë.

E dashura e Shkëlzen Berishës gjatë gjithë verës ka ndarë foto sesuale nga vende të ndryshme ku ka pushuar.

Ajo duket mjaft në formë dhe nuk tregon shenja lodhje nga pushimet.