Xhensila Myrtezaj padyshim që është një vajzë me shumë stil dhe e preferuar pa masë nga publiku.

Edhe pse së fundmi është bërë nën për herë të parë, Xhensila vazhdon t’I mbajë të përditësaur fansat e saj, ndoshta ende me muzikë por me trend-et më të reja në paraqitje sigurisht që po.

Në fotot e fundit këngëtarja është shfaqur kaçurrelse, një stil flokësh që i shkon shumë.

Nuk kanë munguar komplimentet e shumta për Xhensilën e cila shfaqet gjithashtu e veshur me shumë shije.