Thomas Strakosha i jep fund spekulimeve mediatike pasi ka vendosur të qëndrojë te Lazio.

Së fundmi ai është parë në Romë duke kryer vizitat mjekësore për ekipin e tij.

Strakosha po përgatitet për sezonin e ri dhe duket se do të jetë përsëri gardiani numër 1 i kryeqytetasve italianë.

Këto foto janë shpërndarë në rrjetet sociale nga faqja zyrtare e Lazios.