Scott Disick është në lidhje me modelen 19 vjeçare me forma vrastare trupore.

Dhe duket se 35 vjeçari dëshiron t’ua rikujtojë ndjekësve në rrjete sociale për këtë, derisa ka publikuar një foto të bukuroshes të mërkurën.
Në foto, modelja duket tejet seksi në bikini të zeza, duke treguar të pasmet seksi.

Çifti kanë qenë në pushime në Mykonos të Greqisë.j.j