Secila foto e saj, është shumë e komentuar.

Por, me imazhin e fundit që ‘goditi’ Morena, bukuroshja kosovare ka lënë pa fjalë shumë ndjekës

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të bardhë të shkurtë.

Përpos që dukej shumë në formë, Morena në pah kishte vënë këmbët dhe të pasmet.

Vërtetë, bukuroshja tregoi se si një femër duhet të ketë stil.