Ajo së fundmi është ndarë nga tenisti Boris Becker pas nëntë vjet martesë.

Por, Lilly Becker, është shfaqur e qeshur derisa ishte nisur për një ndejë në Londër të martën.
Modelja 42-vjeçare nxori në pah trupin e saj joshës me një fustan elegant saten, me të cilin tregoi këmbët dhe gjoksin seksi pa sytjena.j.j