Në mediat online ka disa kohë po përflitet se Marina Vjollca është në pritje të ëmbël. Dyshimet nisën prej disa fotove ku barku i moderatores së njohur dukej pak më i fryrë se zakonisht.

Por këto lajme i hodhi poshtë Marina duke thënë se nuk është shtatzënë. Por dje nisën sërish këto dyshime.

Moderatorja e njohur ka postuar në rrjetin social “Instagram” disa foto nga pushimet që po kalon me Getoarin dhe ndjekësit e saj kanë vënë në dukej barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht.

“U duka shtatzënë apo jo. Aaa shtatzënë Marina, uaaa i duket barku. Ajo është shtatzënë”, janë disa prej komenteve të fansave të saj.j.j