Kourtney Kardashian është ndar me të dashurin e saj, Younes Bendjima pasi ajo zbuloi se ai e kishte tradhtuar.

Burime të afërta me familjen thonë se ndarja e tyre ndodhi një muaj më parë, pak kohë pasi cifti kishin një pushim në Itali.

Disa ditë pas udhëtimit të tyre romantik, Youne, 25 vjeç,u largua për një pushim tjetër, vendi që dyshohet se edhe e ka tradhtuar bukuroshen.

Kourtney ka gjetur prova të mjaftueshme për tradhtinë dhe është ndarë menjëherë nga ai