Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë dhe është padyshim më e famshmja.

Bëhet fjalë për 37-vjeçaren Kim Kardashian, që është fotografuar duke bërë yoga në plazhet e Los Angeles.

Edhe pse vitet kalojnë dhe tashmë është nënë e dy fëmijëve, Kim vazhdon të mbetet një “bombë”.j.j