Para disa ditësh revista prestigjioze “Maxim” ka shpallur listën me 100 femrat më seksi në botë.

Në krye të kësaj liste qëndron modelja 25-vjeçare Kate Upton, si femra më seksi në planet.

Dhe si për të festuar këtë titull modelja Kate Upton ka përshëndetur fansat në Instagram me foto topless.

Gjithashtu më herët Kate ka realizuar edhe një set fotografik tejet hot për revistën që e shpalli si femrën më seksi në botë.j.j