Si çdo herë tjetër, Ilda Bejleri nuk ka zhgënjyer me dukej as në shfaqjen e fundit.

Me një fustan të zi për trupi, Ilda dukej ‘përvëluese’ teksa linjat e saj perfekte u vunë në pah. Prezantuesja e njohur shfaq plotë elegancë, shkëlqim dhe dukej mbresëlënëse në postimin e radhës që bëri në Instagram.