Ajo është seksi dhe e vetëdijshme për këtë fakt.

Olta Gixhari luan shpesh me joshjen e duhet thënë se ia arrin gjithmonë të provokojë. Bionde, simpatike, e qeshur dhe e guximshme, aktorja e njohur është vazhdimisht në vëmendjen e publikut.

Gjithashtu Gixhari është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të nxehta që nuk kalojnë pa marrë vëmëndjen e ndjekësve të saj kështu po ndodh dhe me foton e fundit.

Aktorja kishte veshur një palë bikini, me të cilat nuk i linte vend imagjinatës, ndërsa në pjesën e poshtme mbante veshur një fund ngjyrë gur kali.

Ndërkohë që ajo po merrte pozë para objektivit të aparatit, Oltën e ‘tradhtoi’ fustani, pasi era ia ngriti lartë dhe i dolën të pasmet.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit t’i komentojnë se i kanë dalë të pasmet, pothuajse në shesh.