Moderatorja e njohur Marina Vjolla ka nisur disa ditë pushime larg Shqipërisë. Ajo është mjaft aktive në rrjetin social “ Instagram” ku poston foto e video të ndryshme që marrin qindra komente e mijëra pëlqime.

Bukuroshja bionde ka publikuar edhe fotografi nga pushimet e saj, duke treguar se ky sezon veror e ka gjetur mjaft në formë.

Në foton e fundit të postuar në “Instagram”, Luana shfaqet më e dobët dhe e palestruar se asnjëherë më parë, duke i lënë të gjithë pa fjalë me linjat e saj trupore.

Moderatorja shfaqet e veshur me një palë bikini të vogla bardhë e zi mbi një jaht, teksa pozon duke i treguar të gjithëve trupin seksi dhe format bombastike.j.j