Elvana Gjata është një këngëtaret më në zë të momentit dhe ndër ato më IN. Ajo u rikthye fuqishëm me mini-albumin e saj ‘EP3’ dhe më pas me këngë “Off Guard” në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Ty Dolla Sign.

Por së fundmi ajo mori vëmendjen e publikut dhe medias online nga bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe John Shahun. Në klip ajo shfaqet mjaft seksi e veshur në të kuqe, por ajo di të duket provokuese edhe në kushte shtëpie. E veshur sportive, Elvana duket në super formë dhe nëse do ishte si postim, me të vërtetë do kishte marrë shumë ‘like’ si foto./intv.al/j.j