Eleni Foureira pas suksesit në Eurovizion ku përfaqësoi Qipron, këngëtarja me origjinë shqiptare ka vendosur të pushojë disa ditë.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, duke treguar se është jo vetëm një këngëtare e talentuar, por dhe një femër shumë seksi.j.j