Ajo ka vëmendjen e të gjithëve kudo që shkon!

Modelja e famshe, Demi Rose ka dalë për të bërë Pazar në qytetin e Ibizas, dhe padyshim që është dukur shumë seks, shkruan Daily Mail.

 

23- vjeçarja është shfaqur pa të brendshme dhe pas vetës kishte qenushin e saj simpatik!